Bladzuiger voor residentieel gebruik

Bladzuiger 75 cm met Briggs and Stratton 950 OHV motor - opvangzak 250 liter - zelfrijdend - 1 versnelling

PDF-bestand downloaden

Vermelde prijzen zijn exclusief transport.

Leveringsvoorspelling:
vr 13.03.2026 bij uw verdeler

Zoek een verdeelpunt in uw buurt

Benassi AF200SL

De AF200SL van Benassi is een uiterst krachtige en robuuste bladzuiger, ideaal voor professioneel gebruik en grote oppervlakken.

Uitgerust met de Briggs & Stratton 950 OHV motor (208 cm³), levert deze machine betrouwbare prestaties en een hoog rendement.

Met een zuigmondbreedte van 75 cm en een ruime stofarme opvangzak van 250 liter met ritssluiting, worden bladeren en afval efficiënt opgezogen. Dankzij de luchtopbrengst van 53 m³/min werkt de AF200SL zeer snel en grondig.

De bladzuiger is zelfrijdend met 1 versnelling, wat zorgt voor extra gebruiksgemak. Het stalen ventilatorhuis garandeert duurzaamheid en een lange levensduur.

De instelbare zuigmondhoogte en de houder met zwenkwiel voor de opvangzak maken de bediening comfortabel en praktisch.

Technische specificaties:

  • Motor: Briggs & Stratton 950 OHV, 208 cm³

  • Zuigmondbreedte: 75 cm

  • Luchtopbrengst: 53 m³/min

  • Opvangzak: 250 liter, stofarm, met ritssluiting

  • Ventilatorhuis: staal

  • Zelfrijdend, 1 versnelling

  • Gewicht: 53 kg

Belangrijkste voordelen:

  • Krachtige B&S motor voor professioneel gebruik

  • Extra grote opvangzak van 250 liter

  • Duurzaam stalen ventilatorhuis

  • Zelfrijdend voor comfortabel werken

  • Hoog debiet: efficiënt op grote oppervlakken

Specificaties

Motor B&S serie 950 OHV
Cilinder 208 cm³
Lucht debiet 53 m³/min
Inhoud container 250 liter
Gewicht 53 kg
Afm. Transport (LxBxH) 90x74x86